Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis

ObFZStredČadca ObFZII. trieda dospelí

Tabuľka súťaže

Mužstvo Z V R P S B +/-
1 Tatran Krásno n./ Kysucou B 18 12 5 1 36:11 41 12
2 MŠK Kysucké Nové Mesto B - Povina 18 11 2 5 58:27 35 8
3 Kysučan Ochodnica 18 10 3 5 37:27 33 6
4 Slávia Zákopčie 18 7 4 7 23:25 25 -2
5 Javorník Makov B 18 7 3 8 30:29 24 -2
6 OŠK Snežnica 18 8 0 10 29:38 24 -3
7 Spartak Radôstka 18 5 6 7 22:33 21 -6
8 REaMOS Kysucký Lieskovec B 18 5 2 11 31:42 17 -10
9 Rozkvet Klubina 18 5 2 11 23:49 17 -10
10 TJ Olešná 18 4 3 11 16:30 15 -12

Nasledujúce kolo

. kolo 01. 01. 1970 01:00

Rozpis súťaže

1. kolo 22. 08. 2010 16:00
Kysučan Ochodnica - Javorník Makov B 2:1 (0:0)
Spartak Radôstka - Slávia Zákopčie 1:3 (1:1)
OŠK Snežnica - Rozkvet Klubina 2:0 (0:0)
REaMOS Kysucký Lieskovec B - TJ Olešná 1:0 (0:0)
MFK Kysucké Nové Mesto B - Tatran Krásno n./ Kysucou B 1:3 (0:0)
2. kolo 29. 08. 2010 16:00
Javorník Makov B - Tatran Krásno n./ Kysucou B 0:2 (0:2)
TJ Olešná - MFK Kysucké Nové Mesto B 2:2 (2:0)
Rozkvet Klubina - REaMOS Kysucký Lieskovec B 3:2 (2:1)
Slávia Zákopčie - OŠK Snežnica 2:1 (1:1)
Kysučan Ochodnica - Spartak Radôstka 4:2 (1:1)
3. kolo 05. 09. 2010 15:30
Spartak Radôstka - Javorník Makov B 1:1 (1:0)
OŠK Snežnica - Kysučan Ochodnica 24. 09. 2010 15:30 0:1 (0:1)
REaMOS Kysucký Lieskovec B - Slávia Zákopčie 1:1 (1:1)
MFK Kysucké Nové Mesto B - Rozkvet Klubina 11. 09. 2010 16:30 8:2 (3:0)
Tatran Krásno n./ Kysucou B - TJ Olešná 1:0 (1:0)
4. kolo 12. 09. 2010 15:30
Javorník Makov B - TJ Olešná 24. 09. 2010 15:30 5:0 (1:0)
Rozkvet Klubina - Tatran Krásno n./ Kysucou B 1:4 (1:2)
Slávia Zákopčie - MFK Kysucké Nové Mesto B 1:1 (1:1)
Kysučan Ochodnica - REaMOS Kysucký Lieskovec B 3:2 (1:1)
Spartak Radôstka - OŠK Snežnica 2:0 (1:0)
5. kolo 19. 09. 2010 15:00
OŠK Snežnica - Javorník Makov B 3:2 (2:0)
REaMOS Kysucký Lieskovec B - Spartak Radôstka 0:2 (0:2)
MFK Kysucké Nové Mesto B - Kysučan Ochodnica 5:1 (2:1)
Tatran Krásno n./ Kysucou B - Slávia Zákopčie 3:0 (1:0)
TJ Olešná - Rozkvet Klubina 1:1 (0:0)
6. kolo 26. 09. 2010 15:00
Javorník Makov B - Rozkvet Klubina 6:0 (2:0)
Slávia Zákopčie - TJ Olešná 2:0 (2:0)
Kysučan Ochodnica - Tatran Krásno n./ Kysucou B 2:3 (1:1)
Spartak Radôstka - MFK Kysucké Nové Mesto B 2:1 (2:1)
OŠK Snežnica - REaMOS Kysucký Lieskovec B 4:2 (3:1)
7. kolo 03. 10. 2010 14:30
REaMOS Kysucký Lieskovec B - Javorník Makov B 02. 10. 2010 14:30 1:3 (0:3)
MFK Kysucké Nové Mesto B - OŠK Snežnica 4:1 (3:0)
Tatran Krásno n./ Kysucou B - Spartak Radôstka 02. 10. 2010 14:30 0:0
TJ Olešná - Kysučan Ochodnica 0:5 (0:3)
Rozkvet Klubina - Slávia Zákopčie 0:1 (0:0)
8. kolo 10. 10. 2010 14:30
Javorník Makov B - Slávia Zákopčie 1:3 (0:1)
Kysučan Ochodnica - Rozkvet Klubina 8:2 (5:1)
Spartak Radôstka - TJ Olešná 0:0
OŠK Snežnica - Tatran Krásno n./ Kysucou B 0:1 (0:1)
REaMOS Kysucký Lieskovec B - MFK Kysucké Nové Mesto B 4:3 (1:2)
9. kolo 17. 10. 2010 14:00
MFK Kysucké Nové Mesto B - Javorník Makov B 4:0 (3:0)
Tatran Krásno n./ Kysucou B - REaMOS Kysucký Lieskovec B 16. 10. 2010 14:00 2:0 (1:0)
TJ Olešná - OŠK Snežnica 1:2 (0:0)
Rozkvet Klubina - Spartak Radôstka 0:3 (0:3)
Slávia Zákopčie - Kysučan Ochodnica 1:1 (0:0)
10. kolo 10. 04. 2011 15:30
Javorník Makov B - Kysučan Ochodnica 1:0 (1:0)
Slávia Zákopčie - Spartak Radôstka
Rozkvet Klubina - OŠK Snežnica 0:1 (0:1)
TJ Olešná - REaMOS Kysucký Lieskovec B 3:1 (2:1)
Tatran Krásno n./ Kysucou B - MFK Kysucké Nové Mesto B 3:0 (2:0)
11. kolo 17. 04. 2011 16:00
Tatran Krásno n./ Kysucou B - Javorník Makov B 16. 04. 2011 14:00 2:2 (0:0)
MFK Kysucké Nové Mesto B - TJ Olešná 2:0 (2:0)
REaMOS Kysucký Lieskovec B - Rozkvet Klubina 1:3 (1:2)
OŠK Snežnica - Slávia Zákopčie 4:0 (2:0)
Spartak Radôstka - Kysučan Ochodnica 0:0
12. kolo 24. 04. 2011 16:00
Javorník Makov B - Spartak Radôstka 23. 04. 2011 16:00 1:0 (0:0)
Kysučan Ochodnica - OŠK Snežnica 2:1 (1:0)
Slávia Zákopčie - REaMOS Kysucký Lieskovec B 4:0 (0:0)
Rozkvet Klubina - MFK Kysucké Nové Mesto B 2:1 (1:1)
TJ Olešná - Tatran Krásno n./ Kysucou B 0:1 (0:1)
13. kolo 01. 05. 2011 16:30
TJ Olešná - Javorník Makov B 2:0 (0:0)
Tatran Krásno n./ Kysucou B - Rozkvet Klubina 30. 04. 2011 16:30 2:1 (1:1)
MFK Kysucké Nové Mesto B - Slávia Zákopčie 4:1 (2:0)
REaMOS Kysucký Lieskovec B - Kysučan Ochodnica 30. 04. 2011 14:00 5:1 (4:0)
OŠK Snežnica - Spartak Radôstka 2:0 (1:0)
14. kolo 08. 05. 2011 16:30
Javorník Makov B - OŠK Snežnica 07. 05. 2011 16:30 2:0 (0:0)
Spartak Radôstka - REaMOS Kysucký Lieskovec B 3:3 (0:3)
Kysučan Ochodnica - MFK Kysucké Nové Mesto B 0:2 (0:0)
Slávia Zákopčie - Tatran Krásno n./ Kysucou B 0:0
Rozkvet Klubina - TJ Olešná 1:0 (1:0)
15. kolo 15. 05. 2011 16:30
Rozkvet Klubina - Javorník Makov B 3:3 (1:2)
TJ Olešná - Slávia Zákopčie 2:0 (1:0)
Tatran Krásno n./ Kysucou B - Kysučan Ochodnica 14. 05. 2011 16:30 1:1 (1:0)
MFK Kysucké Nové Mesto B - Spartak Radôstka 8:1 (4:0)
REaMOS Kysucký Lieskovec B - OŠK Snežnica 14. 05. 2011 14:00 6:1 (1:0)
16. kolo 22. 05. 2011 17:00
Javorník Makov B - REaMOS Kysucký Lieskovec B 21. 05. 2011 17:00 1:0 (0:0)
OŠK Snežnica - MFK Kysucké Nové Mesto B 4:6 (2:3)
Spartak Radôstka - Tatran Krásno n./ Kysucou B 1:1 (0:1)
Kysučan Ochodnica - TJ Olešná 2:0 (0:0)
Slávia Zákopčie - Rozkvet Klubina 0:1 (0:1)
17. kolo 29. 05. 2011 17:00
Slávia Zákopčie - Javorník Makov B 4:1 (1:0)
Rozkvet Klubina - Kysučan Ochodnica 1:3 (1:2)
TJ Olešná - Spartak Radôstka 4:1 (2:0)
Tatran Krásno n./ Kysucou B - OŠK Snežnica 28. 05. 2011 17:00 6:0 (3:1)
MFK Kysucké Nové Mesto B - REaMOS Kysucký Lieskovec B 4:0 (1:0)
18. kolo 05. 06. 2011 17:00
Javorník Makov B - MFK Kysucké Nové Mesto B 04. 06. 2011 17:00 0:2 (0:0)
REaMOS Kysucký Lieskovec B - Tatran Krásno n./ Kysucou B 04. 06. 2011 14:00 2:1 (0:1)
OŠK Snežnica - TJ Olešná 3:1 (1:0)
Spartak Radôstka - Rozkvet Klubina 3:2 (1:1)
Kysučan Ochodnica - Slávia Zákopčie 1:0 (1:0)

prevádzkovateľ stránky | 2006 © futbalovekluby.sk | webdesign © bart.sk | program: ITStudio.sk

SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk.
Všetky práva vyhradené