Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis

ObFZStredČadca ObFZI. trieda žiaci sk. B

Tabuľka súťaže

Mužstvo Z V R P S B +/-
1 FK Čadca C 12 11 0 1 77:9 33 15
2 Beskyd Svrčinovec 12 9 1 2 47:19 28 10
3 Kysučan Korňa 12 6 2 4 31:21 20 2
4 Slovan Klokočov 12 6 1 5 35:18 19 1
5 Polom Raková 12 3 3 6 21:39 12 -6
6 Slovan Podvysoká 12 3 1 8 22:35 10 -8
7 TJ Olešná 12 0 0 12 7:99 0 -18

Nasledujúce kolo

. kolo 01. 01. 1970

Rozpis súťaže

1. kolo 29. 08. 2010
TJ Olešná - voľný žreb
Polom Raková - Slovan Podvysoká 0:4 (0:1)
FK Čadca C - Kysučan Korňa 8:1 (5:1)
Beskyd Svrčinovec - Slovan Klokočov 0:1 (0:0)
2. kolo 05. 09. 2010
voľný žreb - Slovan Klokočov
Kysučan Korňa - Beskyd Svrčinovec 15. 09. 2010 10:00 1:1
Slovan Podvysoká - FK Čadca C 0:1 (0:1)
TJ Olešná - Polom Raková 1:3 (0:2)
3. kolo 12. 09. 2010
Polom Raková - voľný žreb
FK Čadca C - TJ Olešná 16:0
Beskyd Svrčinovec - Slovan Podvysoká 16. 10. 2010 14:00 7:1
Slovan Klokočov - Kysučan Korňa 2:0
4. kolo 19. 09. 2010
voľný žreb - Kysučan Korňa
Slovan Podvysoká - Slovan Klokočov 0:1
TJ Olešná - Beskyd Svrčinovec 1:11 (0:6)
Polom Raková - FK Čadca C 1:4
5. kolo 26. 09. 2010
FK Čadca C - voľný žreb
Beskyd Svrčinovec - Polom Raková 25. 09. 2010 10:00 6:2 (4:1)
Slovan Klokočov - TJ Olešná 16:0 (9:0)
Kysučan Korňa - Slovan Podvysoká 4:1
6. kolo 03. 10. 2010
voľný žreb - Slovan Podvysoká
TJ Olešná - Kysučan Korňa 2:6 (2:4)
Polom Raková - Slovan Klokočov 0:0
FK Čadca C - Beskyd Svrčinovec 7:0
7. kolo 10. 10. 2010
Beskyd Svrčinovec - voľný žreb
Slovan Klokočov - FK Čadca C 0:3 (0:1)
Kysučan Korňa - Polom Raková 1:1 (0:1)
Slovan Podvysoká - TJ Olešná 3:0
8. kolo 17. 04. 2011
voľný žreb - TJ Olešná
Slovan Podvysoká - Polom Raková 3:3
Kysučan Korňa - FK Čadca C 06. 05. 2011 16:00 0:1
Slovan Klokočov - Beskyd Svrčinovec 1:3 (0:2)
9. kolo 24. 04. 2011
Slovan Klokočov - voľný žreb
Beskyd Svrčinovec - Kysučan Korňa 3:1 (0:0)
FK Čadca C - Slovan Podvysoká 9:1 (3:0)
Polom Raková - TJ Olešná 7:1 (4:0)
10. kolo 01. 05. 2011
voľný žreb - Polom Raková
TJ Olešná - FK Čadca C 2:10 (2:3)
Slovan Podvysoká - Beskyd Svrčinovec 1:3 (1:1)
Kysučan Korňa - Slovan Klokočov 2:1 (0:0)
11. kolo 08. 05. 2011
Kysučan Korňa - voľný žreb
Slovan Klokočov - Slovan Podvysoká 6:1 (1:1)
Beskyd Svrčinovec - TJ Olešná 07. 05. 2011 10:00 5:0 (3:0)
FK Čadca C - Polom Raková 9:0 (2:0)
12. kolo 15. 05. 2011
voľný žreb - FK Čadca C
Polom Raková - Beskyd Svrčinovec 14. 05. 2011 14:30 1:5 (0:3)
TJ Olešná - Slovan Klokočov 15. 05. 2011 14:30 0:5 (0:3)
Slovan Podvysoká - Kysučan Korňa 0:1 (0:1)
13. kolo 22. 05. 2011
Slovan Podvysoká - voľný žreb
Kysučan Korňa - TJ Olešná 10:0 (5:0)
Slovan Klokočov - Polom Raková 1:2 (0:1)
Beskyd Svrčinovec - FK Čadca C 21. 05. 2011 15:00 3:2 (1:1)
14. kolo 29. 05. 2011
voľný žreb - Beskyd Svrčinovec
FK Čadca C - Slovan Klokočov 7:1 (1:0)
Polom Raková - Kysučan Korňa 28. 05. 2011 15:00 1:4 (1:2)
TJ Olešná - Slovan Podvysoká 0:7 (0:5)

prevádzkovateľ stránky | 2006 © futbalovekluby.sk | webdesign © bart.sk | program: ITStudio.sk

SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk.
Všetky práva vyhradené