Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis

ObFZStredČadca ObFZI. trieda dospelí

Tabuľka súťaže

Mužstvo Z V R P S B +/-
1 ŠK Radoľa 26 17 7 2 84:33 58 19
2 Snaha Zborov 26 15 2 9 59:46 47 8
3 ŠK Čierne 26 13 7 6 56:39 46 7
4 Slávia Staškov 26 13 4 9 49:38 43 4
5 Tatran Turzovka 26 12 5 9 60:42 41 2
6 OŠK Rudina 26 12 4 10 65:51 40 1
7 Kysučan Korňa 26 12 2 12 62:50 38 -1
8 FK Čadca B 26 11 1 14 40:53 34 -5
9 FK Lodno 26 11 3 12 52:69 33 -3
10 FK Nesluša 26 9 4 13 28:53 31 -8
11 Beskyd Svrčinovec 26 9 3 14 38:61 30 -9
12 Ľadonhora Horný Vadičov 26 9 3 14 42:70 30 -9
13 Spartak Vysoká n./ Kysucou 26 9 2 15 49:51 29 -10
14 Tatran Oščadnica 26 6 1 19 35:63 19 -20
1
FK Lodno boli po skončení súťaže odrátané 3 body

Nasledujúce kolo

. kolo 01. 01. 1970 01:00

Rozpis súťaže

1. kolo 08. 08. 2010 16:30
Ľadonhora Horný Vadičov - ŠK Čierne 1:4 (0:2)
Tatran Oščadnica - OŠK Rudina 3:0
Snaha Zborov - Kysučan Korňa 5:2 (3:2)
Beskyd Svrčinovec - FK Nesluša 3:2 (1:0)
Tatran Turzovka - Slávia Staškov 3:1 (0:1)
ŠK Radoľa - FK Čadca B 3:2 (3:0)
FK Lodno - Spartak Vysoká n./ Kysucou 3:2 (0:2)
2. kolo 15. 08. 2010 16:30
ŠK Čierne - Spartak Vysoká n./ Kysucou 5:1 (1:0)
FK Čadca B - FK Lodno 1:2 (1:0)
Slávia Staškov - ŠK Radoľa 3:1 (3:1)
FK Nesluša - Tatran Turzovka 0:4 (0:2)
Kysučan Korňa - Beskyd Svrčinovec 5:0 (3:0)
OŠK Rudina - Snaha Zborov 0:3
Ľadonhora Horný Vadičov - Tatran Oščadnica 2:1 (1:1)
3. kolo 22. 08. 2010 16:00
Tatran Oščadnica - ŠK Čierne 2:1 (2:0)
Snaha Zborov - Ľadonhora Horný Vadičov 3:0 (1:0)
Beskyd Svrčinovec - OŠK Rudina 2:1 (1:1)
Tatran Turzovka - Kysučan Korňa 3:1 (3:0)
ŠK Radoľa - FK Nesluša 6:1 (2:0)
FK Lodno - Slávia Staškov 2:1 (1:1)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - FK Čadca B 1:2 (1:0)
4. kolo 29. 08. 2010 16:00
ŠK Čierne - FK Čadca B 2:1 (0:1)
Slávia Staškov - Spartak Vysoká n./ Kysucou 2:1 (1:0)
FK Nesluša - FK Lodno 0:3 (0:2)
Kysučan Korňa - ŠK Radoľa 0:2 (0:1)
OŠK Rudina - Tatran Turzovka 2:2 (0:1)
Ľadonhora Horný Vadičov - Beskyd Svrčinovec 4:3 (3:0)
Tatran Oščadnica - Snaha Zborov 2:4 (1:3)
5. kolo 05. 09. 2010 15:30
Snaha Zborov - ŠK Čierne 3:1 (1:0)
Beskyd Svrčinovec - Tatran Oščadnica 24. 09. 2010 15:30 7:3 (4:2)
Tatran Turzovka - Ľadonhora Horný Vadičov 6:0 (2:0)
ŠK Radoľa - OŠK Rudina 24. 09. 2010 15:30 3:2 (1:1)
FK Lodno - Kysučan Korňa 5:2 (3:1)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - FK Nesluša 6:1 (1:1)
FK Čadca B - Slávia Staškov 24. 09. 2010 15:30 1:2 (1:1)
6. kolo 12. 09. 2010 15:30
ŠK Čierne - Slávia Staškov 1:1 (1:1)
FK Nesluša - FK Čadca B 1:0 (0:0)
Kysučan Korňa - Spartak Vysoká n./ Kysucou 2:1 (0:1)
OŠK Rudina - FK Lodno 3:1 (1:0)
Ľadonhora Horný Vadičov - ŠK Radoľa 1:6 (1:3)
Tatran Oščadnica - Tatran Turzovka 15. 09. 2010 15:00 3:3 (0:2)
Snaha Zborov - Beskyd Svrčinovec 3:0 (1:0)
7. kolo 19. 09. 2010 15:00
Beskyd Svrčinovec - ŠK Čierne 0:4 (0:2)
Tatran Turzovka - Snaha Zborov 4:1 (2:0)
ŠK Radoľa - Tatran Oščadnica 1:0 (0:0)
FK Lodno - Ľadonhora Horný Vadičov 2:2 (0:1)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - OŠK Rudina 1:2 (0:1)
FK Čadca B - Kysučan Korňa 4:1 (1:1)
Slávia Staškov - FK Nesluša 0:1 (0:0)
8. kolo 26. 09. 2010 15:00
ŠK Čierne - FK Nesluša 2:1 (1:0)
Kysučan Korňa - Slávia Staškov 4:0 (3:0)
OŠK Rudina - FK Čadca B 1:2 (0:2)
Ľadonhora Horný Vadičov - Spartak Vysoká n./ Kysucou 3:0 (1:0)
Tatran Oščadnica - FK Lodno 2:1 (2:0)
Snaha Zborov - ŠK Radoľa 3:3 (1:1)
Beskyd Svrčinovec - Tatran Turzovka 4:1 (1:1)
9. kolo 03. 10. 2010 14:30
Tatran Turzovka - ŠK Čierne 5:0 (3:0)
ŠK Radoľa - Beskyd Svrčinovec 7:0 (3:0)
FK Lodno - Snaha Zborov 4:4 (2:2)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Tatran Oščadnica 2:0 (1:0)
FK Čadca B - Ľadonhora Horný Vadičov 3:1 (0:0)
Slávia Staškov - OŠK Rudina 3:1 (2:0)
FK Nesluša - Kysučan Korňa 3:1 (0:0)
10. kolo 10. 10. 2010 14:30
ŠK Čierne - Kysučan Korňa 1:0 (0:0)
OŠK Rudina - FK Nesluša 1:2 (1:1)
Ľadonhora Horný Vadičov - Slávia Staškov 0:0
Tatran Oščadnica - FK Čadca B 0:2 (0:1)
Snaha Zborov - Spartak Vysoká n./ Kysucou 1:0 (1:0)
Beskyd Svrčinovec - FK Lodno 3:0
Tatran Turzovka - ŠK Radoľa 1:1 (0:0)
11. kolo 17. 10. 2010 14:00
ŠK Radoľa - ŠK Čierne 1:1 (0:0)
FK Lodno - Tatran Turzovka 2:0 (1:0)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Beskyd Svrčinovec 2:2 (0:0)
FK Čadca B - Snaha Zborov 2:1 (0:0)
Slávia Staškov - Tatran Oščadnica 1:0 (1:0)
FK Nesluša - Ľadonhora Horný Vadičov 1:1 (0:0)
Kysučan Korňa - OŠK Rudina 4:1 (1:0)
12. kolo 24. 10. 2010 14:00
ŠK Čierne - OŠK Rudina 1:1 (0:0)
Ľadonhora Horný Vadičov - Kysučan Korňa 5:0 (3:0)
Tatran Oščadnica - FK Nesluša 1:2 (0:1)
Snaha Zborov - Slávia Staškov 2:0 (1:0)
Beskyd Svrčinovec - FK Čadca B 0:2 (0:1)
Tatran Turzovka - Spartak Vysoká n./ Kysucou 3:1 (1:0)
ŠK Radoľa - FK Lodno 4:2 (2:2)
13. kolo 17. 09. 2010 16:30
FK Lodno - ŠK Čierne 3:1
Spartak Vysoká n./ Kysucou - ŠK Radoľa 2:2
FK Čadca B - Tatran Turzovka 3:3
Slávia Staškov - Beskyd Svrčinovec 1:0
FK Nesluša - Snaha Zborov 1:0
Kysučan Korňa - Tatran Oščadnica 3:2
OŠK Rudina - Ľadonhora Horný Vadičov 5:2
14. kolo 31. 10. 2010 14:00
ŠK Čierne - Ľadonhora Horný Vadičov 2:1 (1:0)
OŠK Rudina - Tatran Oščadnica 3:2 (1:0)
Kysučan Korňa - Snaha Zborov 6:0 (2:0)
FK Nesluša - Beskyd Svrčinovec 0:0
Slávia Staškov - Tatran Turzovka 1:0 (0:0)
FK Čadca B - ŠK Radoľa 0:2 (0:1)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - FK Lodno 1:3 (1:2)
15. kolo 03. 04. 2011 15:30
Spartak Vysoká n./ Kysucou - ŠK Čierne 3:1 (0:1)
FK Lodno - FK Čadca B 5:0 (2:0)
ŠK Radoľa - Slávia Staškov 4:0 (2:0)
Tatran Turzovka - FK Nesluša 0:1 (0:1)
Beskyd Svrčinovec - Kysučan Korňa 2:1 (2:0)
Snaha Zborov - OŠK Rudina 2:1 (0:1)
Tatran Oščadnica - Ľadonhora Horný Vadičov 2:1 (1:0)
16. kolo 10. 04. 2011 15:30
ŠK Čierne - Tatran Oščadnica 2:0 (1:0)
Ľadonhora Horný Vadičov - Snaha Zborov 5:2 (2:0)
OŠK Rudina - Beskyd Svrčinovec 6:0 (1:0)
Kysučan Korňa - Tatran Turzovka 2:3 (2:3)
FK Nesluša - ŠK Radoľa 1:1 (0:0)
Slávia Staškov - FK Lodno 6:3 (0:1)
FK Čadca B - Spartak Vysoká n./ Kysucou 2:0 (1:0)
17. kolo 17. 04. 2011 16:00
FK Čadca B - ŠK Čierne 0:3 (0:1)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Slávia Staškov 2:0 (0:0)
FK Lodno - FK Nesluša 3:0 (1:0)
ŠK Radoľa - Kysučan Korňa 2:0 (1:0)
Tatran Turzovka - OŠK Rudina 2:3 (1:1)
Beskyd Svrčinovec - Ľadonhora Horný Vadičov 2:0 (1:0)
Snaha Zborov - Tatran Oščadnica 4:0 (2:0)
18. kolo 24. 04. 2011 16:00
ŠK Čierne - Snaha Zborov 2:0 (1:0)
Tatran Oščadnica - Beskyd Svrčinovec 3:1 (2:0)
Ľadonhora Horný Vadičov - Tatran Turzovka 2:1 (1:0)
OŠK Rudina - ŠK Radoľa 3:3 (1:2)
Kysučan Korňa - FK Lodno 6:1 (2:0)
FK Nesluša - Spartak Vysoká n./ Kysucou 0:2 (0:1)
Slávia Staškov - FK Čadca B 4:1 (3:0)
19. kolo 01. 05. 2011 16:30
Slávia Staškov - ŠK Čierne 2:2 (1:0)
FK Čadca B - FK Nesluša 1:3 (1:3)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Kysučan Korňa 1:3 (0:0)
FK Lodno - OŠK Rudina 2:4 (2:1)
ŠK Radoľa - Ľadonhora Horný Vadičov 2:0 (0:0)
Tatran Turzovka - Tatran Oščadnica 3:1 (2:0)
Beskyd Svrčinovec - Snaha Zborov 4:1 (2:0)
20. kolo 08. 05. 2011 16:30
ŠK Čierne - Beskyd Svrčinovec 3:0 (2:0)
Snaha Zborov - Tatran Turzovka 1:0 (1:0)
Tatran Oščadnica - ŠK Radoľa 2:1 (0:1)
Ľadonhora Horný Vadičov - FK Lodno 4:1 (1:1)
OŠK Rudina - Spartak Vysoká n./ Kysucou 4:2 (1:0)
Kysučan Korňa - FK Čadca B 3:0 (1:0)
FK Nesluša - Slávia Staškov 0:0
21. kolo 15. 05. 2011 16:30
FK Nesluša - ŠK Čierne 2:3 (1:1)
Slávia Staškov - Kysučan Korňa 6:0 (2:0)
FK Čadca B - OŠK Rudina 3:2 (3:1)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Ľadonhora Horný Vadičov 9:0 (4:0)
FK Lodno - Tatran Oščadnica 1:0 (1:0)
ŠK Radoľa - Snaha Zborov 4:3 (1:2)
Tatran Turzovka - Beskyd Svrčinovec 2:0 (0:0)
22. kolo 22. 05. 2011 17:00
ŠK Čierne - Tatran Turzovka 1:1 (1:0)
Beskyd Svrčinovec - ŠK Radoľa 0:3 (0:2)
Snaha Zborov - FK Lodno 1:0 (1:0)
Tatran Oščadnica - Spartak Vysoká n./ Kysucou 1:4 (1:2)
Ľadonhora Horný Vadičov - FK Čadca B 3:1 (2:0)
OŠK Rudina - Slávia Staškov 4:2 (1:2)
Kysučan Korňa - FK Nesluša 3:0 (2:0)
23. kolo 29. 05. 2011 17:00
Kysučan Korňa - ŠK Čierne 1:1 (1:1)
FK Nesluša - OŠK Rudina 1:3 (0:1)
Slávia Staškov - Ľadonhora Horný Vadičov 4:0 (3:0)
FK Čadca B - Tatran Oščadnica 28. 05. 2011 17:00 2:1 (1:0)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Snaha Zborov 2:1 (1:0)
FK Lodno - Beskyd Svrčinovec 1:1 (0:1)
ŠK Radoľa - Tatran Turzovka 8:2 (4:1)
24. kolo 05. 06. 2011 17:00
ŠK Čierne - ŠK Radoľa 2:2 (0:0)
Tatran Turzovka - FK Lodno 2:0 (0:0)
Beskyd Svrčinovec - Spartak Vysoká n./ Kysucou 10. 06. 2011 18:00 3:0 (2:0)
Snaha Zborov - FK Čadca B 4:2 (0:0)
Tatran Oščadnica - Slávia Staškov 2:5 (1:4)
Ľadonhora Horný Vadičov - FK Nesluša 2:1 (1:0)
OŠK Rudina - Kysučan Korňa 1:1 (0:1)
25. kolo 12. 06. 2011 17:00
OŠK Rudina - ŠK Čierne 7:1 (2:0)
Kysučan Korňa - Ľadonhora Horný Vadičov 7:1 (2:0)
FK Nesluša - Tatran Oščadnica 3:2 (0:2)
Slávia Staškov - Snaha Zborov 1:2 (0:0)
FK Čadca B - Beskyd Svrčinovec 3:0
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Tatran Turzovka 3:1 (1:1)
FK Lodno - ŠK Radoľa 2:10 (1:6)
26. kolo 19. 06. 2011 17:00
ŠK Čierne - FK Lodno 9:0 (6:0)
ŠK Radoľa - Spartak Vysoká n./ Kysucou 18. 06. 2011 17:00 4:0 (2:0)
Tatran Turzovka - FK Čadca B 5:0 (5:0)
Beskyd Svrčinovec - Slávia Staškov 1:3 (1:2)
Snaha Zborov - FK Nesluša 5:0 (2:0)
Tatran Oščadnica - Kysučan Korňa 0:4 (0:2)
Ľadonhora Horný Vadičov - OŠK Rudina 1:4 (0:2)

prevádzkovateľ stránky | 2006 © futbalovekluby.sk | webdesign © bart.sk | program: ITStudio.sk

SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk.
Všetky práva vyhradené