Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis Ján Mucha podporuje futbalovekluby.sk a výsledkový servis

ObFZStredČadca ObFZI. trieda dorast

Tabuľka súťaže

Mužstvo Z V R P S B +/-
1 Pokrok Stará Bystrica 22 20 1 1 97:29 61 28
2 Tatran Oščadnica 22 18 0 4 93:36 54 21
3 Spartak Vysoká n./ Kysucou 22 12 3 7 68:26 39 6
4 Spartak Radôstka 22 10 3 9 54:54 33 0
5 Kysučan Ochodnica 22 10 2 10 42:56 32 -1
6 REaMOS Kysucký Lieskovec 22 10 1 11 41:37 31 -2
7 FK Lodno 22 9 2 11 44:58 29 -4
8 Tatran Krásno nad Kysucou B 22 8 2 12 31:53 26 -7
9 Slávia Zákopčie 22 7 3 12 35:42 24 -9
10 Ľadonhora Horný Vadičov 22 8 0 14 35:72 24 -9
11 Kysučan Korňa 22 6 3 13 40:55 21 -12
12 Slovan Povina 22 2 4 16 24:86 10 -23

Nasledujúce kolo

. kolo 01. 01. 1970 01:00

Rozpis súťaže

1. kolo 08. 08. 2010 14:00
Ľadonhora Horný Vadičov - REaMOS Kysucký Lieskovec 1:0 (0:0)
Kysučan Ochodnica - Slávia Zákopčie 1:0 (0:0)
Spartak Radôstka - Kysučan Korňa 3:2 (1:2)
Tatran Oščadnica - voľný žreb
Pokrok Stará Bystrica - voľný žreb
Slovan Povina - Tatran Krásno nad Kysucou B 0:2 (0:1)
FK Lodno - Spartak Vysoká n./ Kysucou 3:0
2. kolo 15. 08. 2010 14:00
REaMOS Kysucký Lieskovec - Spartak Vysoká n./ Kysucou 1:0 (0:0)
Tatran Krásno nad Kysucou B - FK Lodno 0:1 (0:1)
voľný žreb - Slovan Povina
voľný žreb - Pokrok Stará Bystrica
Kysučan Korňa - Tatran Oščadnica 2:3 (1:1)
Slávia Zákopčie - Spartak Radôstka 2:3
Ľadonhora Horný Vadičov - Kysučan Ochodnica 01. 10. 2010 15:30 2:1
3. kolo 22. 08. 2010 13:30
Kysučan Ochodnica - REaMOS Kysucký Lieskovec 0:2 (0:1)
Spartak Radôstka - Ľadonhora Horný Vadičov 5:0 (2:0)
Tatran Oščadnica - Slávia Zákopčie 21. 08. 2010 13:30 7:3 (2:1)
Pokrok Stará Bystrica - Kysučan Korňa 2:0 (1:0)
Slovan Povina - voľný žreb
FK Lodno - voľný žreb
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Tatran Krásno nad Kysucou B 2:1 (2:0)
4. kolo 29. 08. 2010 13:30
REaMOS Kysucký Lieskovec - Tatran Krásno nad Kysucou B 5:1 (3:1)
voľný žreb - Spartak Vysoká n./ Kysucou
voľný žreb - FK Lodno
Kysučan Korňa - Slovan Povina 9:0
Slávia Zákopčie - Pokrok Stará Bystrica 0:3
Ľadonhora Horný Vadičov - Tatran Oščadnica 0:2 (0:0)
Kysučan Ochodnica - Spartak Radôstka 2:2 (2:0)
5. kolo 05. 09. 2010 13:00
Spartak Radôstka - REaMOS Kysucký Lieskovec 3:2 (3:0)
Tatran Oščadnica - Kysučan Ochodnica 15. 09. 2010 15:00 11:2
Pokrok Stará Bystrica - Ľadonhora Horný Vadičov 6:2 (3:0)
Slovan Povina - Slávia Zákopčie 24. 09. 2010 15:30 0:2 (0:0)
FK Lodno - Kysučan Korňa 1:3
Spartak Vysoká n./ Kysucou - voľný žreb
Tatran Krásno nad Kysucou B - voľný žreb
6. kolo 12. 09. 2010 13:00
REaMOS Kysucký Lieskovec - voľný žreb
voľný žreb - Tatran Krásno nad Kysucou B
Kysučan Korňa - Spartak Vysoká n./ Kysucou 15. 09. 2010 15:00 1:7 (0:4)
Slávia Zákopčie - FK Lodno 5:0 (2:0)
Ľadonhora Horný Vadičov - Slovan Povina 15. 09. 2010 15:00 4:3
Kysučan Ochodnica - Pokrok Stará Bystrica 0:6 (0:3)
Spartak Radôstka - Tatran Oščadnica 4:1
7. kolo 19. 09. 2010 12:30
Tatran Oščadnica - REaMOS Kysucký Lieskovec 2:0
Pokrok Stará Bystrica - Spartak Radôstka 5:1 (2:1)
Slovan Povina - Kysučan Ochodnica 0:2 (0:1)
FK Lodno - Ľadonhora Horný Vadičov 0:1 (0:0)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Slávia Zákopčie 6:0
Tatran Krásno nad Kysucou B - Kysučan Korňa 3:1
voľný žreb - voľný žreb
8. kolo 26. 09. 2010 12:30
REaMOS Kysucký Lieskovec - voľný žreb
Kysučan Korňa - voľný žreb
Slávia Zákopčie - Tatran Krásno nad Kysucou B 3:0
Ľadonhora Horný Vadičov - Spartak Vysoká n./ Kysucou 0:2
Kysučan Ochodnica - FK Lodno 4:2 (2:2)
Spartak Radôstka - Slovan Povina 1:2 (0:0)
Tatran Oščadnica - Pokrok Stará Bystrica 5:1 (3:0)
9. kolo 03. 10. 2010 12:00
Pokrok Stará Bystrica - REaMOS Kysucký Lieskovec 3:0
Slovan Povina - Tatran Oščadnica 0:1 (0:0)
FK Lodno - Spartak Radôstka 2:0 (0:0)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Kysučan Ochodnica 5:0
Tatran Krásno nad Kysucou B - Ľadonhora Horný Vadičov 2:0 (1:0)
voľný žreb - Slávia Zákopčie
voľný žreb - Kysučan Korňa
10. kolo 10. 10. 2010 12:00
REaMOS Kysucký Lieskovec - Kysučan Korňa 2:3 (1:1)
Slávia Zákopčie - voľný žreb
Ľadonhora Horný Vadičov - voľný žreb
Kysučan Ochodnica - Tatran Krásno nad Kysucou B 1:2 (0:2)
Spartak Radôstka - Spartak Vysoká n./ Kysucou 1:1 (0:0)
Tatran Oščadnica - FK Lodno 4:1 (1:0)
Pokrok Stará Bystrica - Slovan Povina 10:0 (4:0)
11. kolo 17. 10. 2010 11:30
Slovan Povina - REaMOS Kysucký Lieskovec 1:3 (0:3)
FK Lodno - Pokrok Stará Bystrica 3:4 (3:2)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Tatran Oščadnica 1:2
Tatran Krásno nad Kysucou B - Spartak Radôstka 4:1 (4:0)
voľný žreb - Kysučan Ochodnica
voľný žreb - Ľadonhora Horný Vadičov
Kysučan Korňa - Slávia Zákopčie 2:2 (1:2)
12. kolo 24. 10. 2010 11:30
REaMOS Kysucký Lieskovec - Slávia Zákopčie 0:1 (0:0)
Ľadonhora Horný Vadičov - Kysučan Korňa 0:2 (0:0)
Kysučan Ochodnica - voľný žreb
Spartak Radôstka - voľný žreb
Tatran Oščadnica - Tatran Krásno nad Kysucou B 3:1 (0:1)
Pokrok Stará Bystrica - Spartak Vysoká n./ Kysucou 2:1 (1:1)
Slovan Povina - FK Lodno 0:3 (0:2)
13. kolo 17. 09. 2010 14:00
FK Lodno - REaMOS Kysucký Lieskovec 3:1 (3:0)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Slovan Povina 6:0
Tatran Krásno nad Kysucou B - Pokrok Stará Bystrica 1:2
voľný žreb - Tatran Oščadnica
voľný žreb - Spartak Radôstka
Kysučan Korňa - Kysučan Ochodnica 6:0 (4:0)
Slávia Zákopčie - Ľadonhora Horný Vadičov 3:0
14. kolo 31. 10. 2010 11:30
REaMOS Kysucký Lieskovec - Ľadonhora Horný Vadičov 2:3 (2:0)
Slávia Zákopčie - Kysučan Ochodnica 1:2
Kysučan Korňa - Spartak Radôstka 2:4 (1:1)
voľný žreb - Tatran Oščadnica
voľný žreb - Pokrok Stará Bystrica
Tatran Krásno nad Kysucou B - Slovan Povina 2:2 (0:1)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - FK Lodno 7:0 (4:0)
15. kolo 03. 04. 2011 13:00
Spartak Vysoká n./ Kysucou - REaMOS Kysucký Lieskovec 1:0 (0:0)
FK Lodno - Tatran Krásno nad Kysucou B 7:0 (4:0)
Slovan Povina - voľný žreb
Pokrok Stará Bystrica - voľný žreb
Tatran Oščadnica - Kysučan Korňa 6:0 (2:0)
Spartak Radôstka - Slávia Zákopčie 2:0 (1:0)
Kysučan Ochodnica - Ľadonhora Horný Vadičov 3:0
16. kolo 10. 04. 2011 13:00
REaMOS Kysucký Lieskovec - Kysučan Ochodnica 2:1 (0:1)
Ľadonhora Horný Vadičov - Spartak Radôstka 4:3 (1:3)
Slávia Zákopčie - Tatran Oščadnica 2:4 (1:1)
Kysučan Korňa - Pokrok Stará Bystrica 0:2 (0:0)
voľný žreb - Slovan Povina
voľný žreb - FK Lodno
Tatran Krásno nad Kysucou B - Spartak Vysoká n./ Kysucou 08. 04. 2011 16:00 1:1 (0:1)
17. kolo 17. 04. 2011 13:30
Tatran Krásno nad Kysucou B - REaMOS Kysucký Lieskovec 16. 04. 2011 13:30 1:4 (1:1)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - voľný žreb
FK Lodno - voľný žreb
Slovan Povina - Kysučan Korňa 1:1 (0:1)
Pokrok Stará Bystrica - Slávia Zákopčie 1:1 (0:0)
Tatran Oščadnica - Ľadonhora Horný Vadičov 18. 05. 2011 17:00 7:0 (3:0)
Spartak Radôstka - Kysučan Ochodnica 3:1 (1:1)
18. kolo 24. 04. 2011 13:30
REaMOS Kysucký Lieskovec - Spartak Radôstka 3:2 (0:1)
Kysučan Ochodnica - Tatran Oščadnica 23. 04. 2011 16:00 4:2 (2:1)
Ľadonhora Horný Vadičov - Pokrok Stará Bystrica 3:7 (3:0)
Slávia Zákopčie - Slovan Povina 6:0 (3:0)
Kysučan Korňa - FK Lodno 1:1 (1:0)
voľný žreb - Spartak Vysoká n./ Kysucou
voľný žreb - Tatran Krásno nad Kysucou B
19. kolo 01. 05. 2011 14:00
voľný žreb - REaMOS Kysucký Lieskovec
Tatran Krásno nad Kysucou B - voľný žreb
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Kysučan Korňa 4:0
FK Lodno - Slávia Zákopčie 1:0 (0:0)
Slovan Povina - Ľadonhora Horný Vadičov 5:1 (2:0)
Pokrok Stará Bystrica - Kysučan Ochodnica 5:2 (4:0)
Tatran Oščadnica - Spartak Radôstka 8:3 (3:0)
20. kolo 08. 05. 2011 14:00
REaMOS Kysucký Lieskovec - Tatran Oščadnica 0:4 (0:1)
Spartak Radôstka - Pokrok Stará Bystrica 1:5 (0:2)
Kysučan Ochodnica - Slovan Povina 07. 05. 2011 16:30 5:0 (1:0)
Ľadonhora Horný Vadičov - FK Lodno 1:2 (0:0)
Slávia Zákopčie - Spartak Vysoká n./ Kysucou 0:1
Kysučan Korňa - Tatran Krásno nad Kysucou B 1:0 (0:0)
voľný žreb - voľný žreb
21. kolo 15. 05. 2011 14:00
voľný žreb - REaMOS Kysucký Lieskovec
voľný žreb - Kysučan Korňa
Tatran Krásno nad Kysucou B - Slávia Zákopčie 14. 05. 2011 14:00 3:0 (1:0)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Ľadonhora Horný Vadičov 11:0 (4:0)
FK Lodno - Kysučan Ochodnica 3:3 (2:1)
Slovan Povina - Spartak Radôstka 1:1 (0:0)
Pokrok Stará Bystrica - Tatran Oščadnica 5:3 (2:1)
22. kolo 22. 05. 2011 14:30
REaMOS Kysucký Lieskovec - Pokrok Stará Bystrica 2:4
Tatran Oščadnica - Slovan Povina 10:2 (6:1)
Spartak Radôstka - FK Lodno 3:2 (1:2)
Kysučan Ochodnica - Spartak Vysoká n./ Kysucou 21. 05. 2011 17:00 2:1 (2:1)
Ľadonhora Horný Vadičov - Tatran Krásno nad Kysucou B 2:4 (0:2)
Slávia Zákopčie - voľný žreb
Kysučan Korňa - voľný žreb
23. kolo 29. 05. 2011 14:30
Kysučan Korňa - REaMOS Kysucký Lieskovec 1:2
voľný žreb - Slávia Zákopčie
voľný žreb - Ľadonhora Horný Vadičov
Tatran Krásno nad Kysucou B - Kysučan Ochodnica 0:3
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Spartak Radôstka 5:2 (1:1)
FK Lodno - Tatran Oščadnica 1:2 (0:1)
Slovan Povina - Pokrok Stará Bystrica 0:6 (0:2)
24. kolo 05. 06. 2011 14:30
REaMOS Kysucký Lieskovec - Slovan Povina 3:1 (3:1)
Pokrok Stará Bystrica - FK Lodno 8:1 (3:0)
Tatran Oščadnica - Spartak Vysoká n./ Kysucou 04. 06. 2011 14:00 4:1 (2:1)
Spartak Radôstka - Tatran Krásno nad Kysucou B 6:0 (1:0)
Kysučan Ochodnica - voľný žreb
Ľadonhora Horný Vadičov - voľný žreb
Slávia Zákopčie - Kysučan Korňa 05. 06. 2011 14:00 3:1 (1:0)
25. kolo 12. 06. 2011 14:30
Slávia Zákopčie - REaMOS Kysucký Lieskovec 12. 06. 2011 10:00 0:0
Kysučan Korňa - Ľadonhora Horný Vadičov 1:6 (0:2)
voľný žreb - Kysučan Ochodnica
voľný žreb - Spartak Radôstka
Tatran Krásno nad Kysucou B - Tatran Oščadnica 3:2 (0:1)
Spartak Vysoká n./ Kysucou - Pokrok Stará Bystrica 3:4
FK Lodno - Slovan Povina 6:4 (1:0)
26. kolo 19. 06. 2011 14:30
REaMOS Kysucký Lieskovec - FK Lodno 7:1 (2:1)
Slovan Povina - Spartak Vysoká n./ Kysucou 2:2 (1:0)
Pokrok Stará Bystrica - Tatran Krásno nad Kysucou B 6:0 (1:0)
Tatran Oščadnica - voľný žreb
Spartak Radôstka - voľný žreb
Kysučan Ochodnica - Kysučan Korňa 18. 06. 2011 17:00 3:1 (0:0)
Ľadonhora Horný Vadičov - Slávia Zákopčie 5:1 (2:1)

prevádzkovateľ stránky | 2006 © futbalovekluby.sk | webdesign © bart.sk | program: ITStudio.sk

SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk.
Všetky práva vyhradené